Mucize Aydınlanmaya Giden Altı Adım

Barkod : 9786052995563

Yazar : Joe Vitale

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2019

Sayfa Sayısı : 280

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,50

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 39,98 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 39,98 ₺

KDV li Net Fiyat : 39,98 ₺

Ürün Açıklaması

Mucizeler Gerçek mi?
Evet!
Eğer bütün dünya size karşıymış ya da sanki işleri bir türlü yoluna koyamıyormuşsunuz gibi hissediyorsanız endişelenmeyin, çoksatan kitapların yazarı Dr. Joe Vitale bu kitabıyla imdadınıza tam vaktinde yetişti!
İşte Mucize: Aydınlanmaya Giden Altı Adım kitabının size yardımcı olacağı konulardan bazıları:

Bilinçaltınızda yer eden ve arzularınızla aranıza giren engelleri keşfedip yok etmek
Hedefinizi gerçekleştirme yolunu kısaltmak için düşüncelerinizi, enerjinizi ve eylemlerinizi nasıl odaklayabileceğinizi öğrenmek
Hayat yolculuğunuza daha önce hayal ettiğinizden çok daha fazla başarı, neşe ve memnuniyet katmak için yeni metotlar kullanmak

Dönüşüm sürecinde eğlenceli, deneysel öğrenmenin tadını çıkarmak

Şu anda mucizenin ta kendisi olduğunuz gerçeğini anlamak
Bu kitap rehber ilkeler, meditasyonlar, uygulamalar, kaynaklar, hikâyeler ve çok daha fazlasını içeriyor. Yalnızca hangi yöntemin size ve mevcut durumunuza uygun düştüğünü bulmalısınız. Böylece nefes alan bir mucize olarak siz de içinde bulunduğunuz anın mucizelerini yaşamaya başlayabilirsiniz.

“Mucize kitabında Joe Vitale, bilinçaltımızın en derinlerindeki inançlarımızın ardında yatan nedeni ortaya çıkarmamıza yardımcı oluyor ve bize onları nasıl dönüştüreceğimizi öğretiyor… Her gün mucizeler yaratmamıza ve yaşamamıza yardım ediyor.”
Dr. Susan Shumsky
“Bu kavramları daha önce duymuş olsanız bile Joe Vitale onları öyle yeni ve anlaşılır bir şekilde açıklıyor ki onun bu kitabına gerçekten bayılacaksınız.”
Dee Wallace

Yazarın Diğer Kitapları