Kurt Gölgesi

Barkod : 9786257706285

Yazar : Hamdi Akyol

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2021

Sayfa Sayısı : 320

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 19,50 X 2,50

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 29,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 29,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 29,00 ₺

Ürün Açıklaması

1968 Yılının Soğuk Kış Günlerinde, Görevi Bulgaristan’daki Gizli Askeri Tesisleri Belirleyip Fotoğraflarını Çekmek Olan Bir Türk Casusu… Kahramanımızın, Kendisinden Istendiği Gibi Sessizce Hareket Etmesi, Varlığını Kimseye Sezdirmemesi Gerekiyor Ama Gelişen Kimi Olaylar Onu Silahlı Çarpışmaların, Cinayetlerin, Polis Soruşturmalarının Tam Ortasına Atıyor. O Hem Görevini Yerine Getirmeli Hem De Karşılaştığı Bu Beklenmedik Olaylardan Bir Şekilde Sıyrılmalı.
Öte Yandan Bütün Bu Olayların Aktörleri, Yakın Tarihin Derinliklerine Kadar Uzanan Bir Bağ Ile Birbirine Bağlı. Okur, Romanda Sadece Bir Casusluk Savaşını Değil, Romandaki Karakterlerin Bulundukları Noktaya Nasıl Geldiklerini Anlatan Geçmiş Hikâyelerini De Okuyor; Bazen Olaylar Içinden Çıkılamaz Bir Hale Geliyor, Bazen Çözülüyor. 93 Harbi’ne, Balkan Savaşı’na, Bulgaristan’ın Özerklik Ve Bağımsızlığına, Taht Kavgalarına, Yıldız Suikasti’ne, Birinci Ve İkinci Dünya Savaşlarına, Osmanlı’nın Yıkılışına Ve Yeni  Türk Devletinin Cumhuriyet Olarak Kuruluşuna… Kadar Uzanan Bağlar, Romanın Karakterlerini Ve Olayları Daha Iyi Anlamamızı Sağlıyor.
Gerçek Bir Hayat Hikâyesinden Esinle Kaleme Alınmış Üç Kitaplık Bir Serinin Birincisi Olan Kurt Gölgesi, Bu Haliyle Sadece Bir Polisiye/Casusluk Değil, Aynı Zamanda Bir Tarih, Hatta Yakın Tarih Romanı.