Ruhların Dansı

Barkod : 9786053065753

Yazar : Osman Erdoğan

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2019

Sayfa Sayısı : 76

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 19,50 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 20,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 20,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 20,00 ₺

Ürün Açıklaması

İnsan bir şeylere kanmak için sevmez . İnsan mutlu olmak için ve sebeplerin olmadığı bir hayal evresi için sever . Aşk olgulardan bağımsızdır . Şayet nedene amaca bağlanan şeylere aşk denilemez . Dorika , aşkı şu mavi denizde , şu yemyeşil dağlarda ve musikiyi andıran kuş seslerinde aramalısın


Şiir gibi bir kadına ancak şiir gibi sözler ile hitap edebilirim . İnsanın güzele hürmeti onun temiz bir ruha duyması gereken saygıdan ötürüdür . Yani sen geceye güzellik katan eşsiz bir mehtap gibisin . Güzel olan ve eşsiz olan her şey saygıyı ve iltifatı hak eder .


İnsan ruhunun isyanı bir şeyleri değiştirebiliyorsa varlık sahası kazanıyordu . Aksi durumda yanlışa sesini çıkaramadığı zaman bir gerçeklik ve tutarlılık kazanamayacağı bilinen bir gerçekti . Bu noktada kuduz köpeklere karşı , yani kabiliyetsiz ve birilerinin kayırması ile bir yerlere gelen basit insanlara karşı , umutsuzluğa kapılmadan sonsuz bir savaş başlatmalıydı . Bu savaş onların öncelikle basit oldukları noktasında bir analiz işlevi görmeli aynı zamanda bu insanların niteliksiz ve acınılacak bir durumda olduğu gerçeğini unutturmamalıydı . Yani zalim insan çürük kolonları olan basit bir yapıdır . Dışarıdan gelen destek kesilirse varlığını sürdürmesi mümkün olamayacağı unutulmamalıdır .

Yazarın Diğer Kitapları