Sosyal Bilimlerde Akademik Çalışmalar ve Değerlendirmeler

Barkod : 9786052885369

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2019

Sayfa Sayısı : 326

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 52,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 52,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 52,00 ₺

Ürün Açıklaması

Günümüzde her geçen saniye yeni bilginin üretildiği bir dönem yaşanmaktadır. Özellikle sosyal bilimler alanındaki gelişim süreci çok daha yoğun olarak devam etmektedir. Bu bilgilerin bir kısmı hayatı kolaylaştıran, toplumları yönlendiren bir etkiye sahipken diğer kısmı ise araştırmacılar için değerlendirileceği günü beklemek üzere arşivlerdeki yerini almaktadır.
Bu çalışmanın amacı; farklı disiplinlerden bir araya gelen akademisyenlerle birlikte, sosyal bilimler alanında özgün değerlendirmeler yapmak ve fikirlerimizi bilginin paylaşım ağına eklemektir. Çünkü bugünün değerleriyle konuya yaklaştığımızda, bilimsel bilgiyi üretmek kadar paylaşmak da büyük önem ifade etmektedir.
“Sosyal Bilimlerde Akademik Çalışmalar Ve Değerlendirmeler” kitabının içeriğinde; İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyal Hizmetler, Hukuk, Bankacılık, Özel Güvenlik, Radyo-TV-Sinema, Çocuk Gelişimi, Büro Yönetimi ve Sosyoloji ana bilim dalları kapsamında bilimsel makaleler yer almaktadır. Tüm okuyuculara ve araştırmacılara katkı sağlamasını temenni ederiz.

Yazarın Diğer Kitapları