Uyku Kitabı

Barkod : 9786051734965

Yazar : Guy Meadows

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 224

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 22,50 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 22,50 ₺

KDV li Net Fiyat : 22,50 ₺

Ürün Açıklaması

“Bu kitapsizinrahatlıklaiyibiruykuçekmenizisağlayacak.”
HEALTH & FITNESS
“UykuKitabısizinyenidensağlıklıbiruykudüzeninekavuşmanızayardımcıolacak.Uykusuzlukçekenleriçinkaçırılmamasıgerekenbirrehber.”
TATLER
“Uykusuzlariçinrüyalargerçekolacak.”
THE DAILY MAIL
“Psikolog Dr. Guy Meadows, UykuKitabı’ndakronikuykusuzluksorununa son vermekiçindavranışsalterapitekniklerinivefarkındalığıkullanarakhazırladığıbeşhaftalıkbir plan sunuyor.”
ELLE
“Kronikuykusuzlukçekenherkesin, içindeaynısorunuyaşayanlarınhikâyelerinin de bulunduğubupratikkitabıokumasınıöneririm.”
YOU MAGAZINE, MAIL ON SUNDAY
Dr. Guy Meadows derinbirfarkındalıkhaliveyenibir Kabul veKararlılıkTerapisi (ACT) tekniğininkarışımınıkullanarakbeşhaftalıkeşsizbirplanlaisterbirkaçgecelik, isterhayatboyusürenbirsorunolsun, uykusuzluğutedaviediyor. Uykubozukluğuyaşayanbirçokinsanbusorunuçözebilmekadınaoldukçafazla zaman, para veçabaharcıyor. Dr. Guy buişinsırrının ne yaptığınızdeğil, ne yapmamanızgerektiğiniöğrenmekolduğunukeşfetti. Ne de olsauykusuzlukkonusunda ne kadarendişelenirsenizuykudan o kadaruzaklaşırsınız.
Vakaçalışmaları, geçmişhikâyeler, egzersizler, anahtarnoktalarvedanışanreferanslarıyladesteklenmiş; çizimlerlevegörsellerlezenginleştirilmişUYKU KİTABI uykusuzluklasavaşmakiçindevrimselyepyenibirmetotöğretiyor.
UYKU KİTABI, uykuüzerineyapılmışbirdoktoranınve 12.000 saatinüzerinde, 2.000’den fazlauykubozukluğuyaşayankişinindahilolduğubirçalışmanınözetidir.