BahçemdeYeşeren Umutlar Küçük Mucizeler Dükkanı 3

Barkod : 9786051734569

Yazar : Debbie Macomber

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 422

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 2,50

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 43,50 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 43,50 ₺

KDV li Net Fiyat : 43,50 ₺

Ürün Açıklaması

Kitaplarıbütündünyadaonlarcadileçevrilenvemilyonlarcasatan Debbie Macomber, ensevilenserisiyleartıkEpsilon’da...
Susannah Nelson on sekizyaşınabastığındaerkekarkadaşıJake’evedaetmişveonubirdahahiçgörmemişti. AynışekildekardeşiDoug’u da birdahagörmedi.Zira Doug aynıyılgeçirdiğibirkazadaölecekti.Artıkelliyaşındaolan Susannah, hayattayapmadığışeyleryüzündenacıçekmektedir. Uzunsüredirevlibiranneveöğretmenolarakaslındamutluolmasıgerektiğidüşünülebilir, ancaknedensehayatındabirşeylerineksikliğiniduymaktadır.
Sadece o da değil, aynızamandayaşlanmaktaolanannesininveyirmiyaşındakihuysuzkızınınihtiyaçlarına da yetişmeyeçalışmaktadır.
Yakın zamandadulkalmışolanannesi Vivian, tekbaşınayaşamaktaepeycezorlanmaktadır, buyüzden Susannah Colville’e, annesininyanınagitmekzorundakalır.Annesiylebabasınıneskievine, gençkızlıkarkadaşlarınınyanınave o çoksevdiğibahçeyeyıllarsonrabuşekildegeridönen Susannah, aynızamandageçmişineve o eskizamanlardayaptığıtercihlere de geridönmüşolur.Bu ziyaretisırasındaysa, hiçbirşeyinaslındabirzamanlargöründüğügibiolmadığınıkeşfeder.Girmediğibazıyollarçıkmazsokaktırelbet.Amabazıbahçeler de güzelliğinikorumaktadır…

Yazarın Diğer Kitapları