Simru

Barkod : 9786053112310

Baskı Sayısı : 2.Baskı

Baskı Yılı : 2019

Sayfa Sayısı : 256

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 14,00 X 20,00 X 2,50

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 26,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 26,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 26,00 ₺

Ürün Açıklaması

Nereden çiktin yine karsima?

Tamamlayamadigin hangi vicdansizligin için döndün? Geçmisim olamamistin, simdi gelecegimde olmak için mi geldin? Artik benim için sen bir “fark etmez”sin. Firtinada kaybolmus bir yelkenli için rüzgârin nereden estigi önemli degildir. Geçti artik o günler… Mezarima çiçekle gelmen, beni öldürmüs olman gerçegini degistirmiyor.

Sessiz çigliklari vardir kirilan kalbimizin ve onlari yalnizca Allah duyar. Senin duymadigin ve hiçbir zaman duyamayacaklarindan bahsediyorum. Umarim beni anliyorsundur. Keske biraz düsünebilseydin. Düsünmedigin için simdi kalbin aciyor biliyor musun? Beynin düsünemedigi her seyin cezasini kalp çeker. Düsünmek beyni acitmaz ama düsünmemek kalbi yorar.

Su hayatin bize en büyük darbesi beklediklerimizin hiçbir zaman gelmemesi, gelenlerin ise bizi hak etmemesidir. Bazi insanlar hiç baslamayan hayatlarinin bitmesinden korkarlar… Neyi biriktirebilmisler ki kaybetsinler? Sen de onlardansin bana göre. Elinde avucunda hiçbir sey kalmamis ama hâlâ yitirmekten korkuyorsun. Kollarin bosluga alismis ama benimle doldurmaya çalisiyorsun. Bitmissin ama hiç baslamamis oldugunu anlayamamissin. Söylenmis sözleri duymamissin, simdi söylenmemisleri dinliyorsun. Göremedigin sey suydu: Ben sana hayatimi verdim, sen onu baskasinin çöpüne attin.

Bana gelince… Iyiyim ben. Askta özgürlügün tutsaklikla basladigini ve ayni zamanda da hayatta asktan daha önemli seyler oldugunu ögrendim. Mesela insan olmak…

Yazarın Diğer Kitapları