Astroloji Ve Burçlar 2015

Barkod : 9786059913195

Yazar : Nuray Sayarı

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 632

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,10

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 25,93 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 25,93 ₺

KDV li Net Fiyat : 25,93 ₺

Ürün Açıklaması

2015'in seyircisi değil mucizesi olun!

2015 yılında, iki Ay tutulması iki de Güneş tutulması gerçekleşecektir. Her biri altı ay sürecek olan bu tutulmaların burçlar üzerinde yaratacağı etkilerin yanı sıra, on iki burcun yıl boyunca aylık ve genel burç yorumlarını da bulacağınız bu kitap, basit bir astrolojik burç panoraması değildir.
Yeni yılda karşınıza çıkmak için fırsat bekleyen sürprizler ve zorluklar karşısında nasıl bir tavır almanız ve düşünce yürütmeniz gerektiğiyle ilgili önerilerin de bulunduğu bu rehberde, her burcun yıl boyunca çalışması gereken on iki ayrı enerji olumlaması da yer almaktadır.
Karşınıza çıkacak sürprizlerin ve başınıza gelmesi muhtemel sıkıntı ve sorunların karşısında seyirci kalıp kurban rolüne bürünmekten sıkıldıysanız eğer, bu yıl kendiniz için bir yenilik yapın ve yaşamınızın seyircisi olmak yerine mucizesi olmayı seçin.
Bu kapsamlı çalışmada, gezegen hareketlerinin titizlikle takip edildiği astroloji haritalarından elde edilen verilerin yanı sıra, her burcun karakteristik özelliklerine ve yıl boyunca yaşayabileceği olaylar karşısında koruması gereken enerji düzeylerine göre özel kuantum enerji çalışmaları da yapılmış ve burca özel olumlamalar titizlikle belirlenmiştir.

Yazarın Diğer Kitapları