Tersten Bakmak

Barkod : 9786052048399

Yazar : Erim Hisim

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 272

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 24,07 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 24,07 ₺

KDV li Net Fiyat : 24,07 ₺

Ürün Açıklaması

İnsanlarasürekliolarak “Hatayapın, büyükleridinlemeyin, otoriteye kulak asmayın, çocukkalın, çok da kafanızatakmayın; doğal, aykırı, huzursuzvecesurolun, itirazedinvenihayetindeterstenbakın...” diyenbirindenkorkmalımıyız?
Misyonu “kafalarıkarıştırarak; düşündürmek, güldürmek, sorgulatmak, sentezletmekveanalizettirmekyoluylainsanlarınkendilerigibi; özel, butikvetekolmasınısağlamak”, vizyonu “hedeflere, mutluluğagidenbirçokyolveyöntemdenyararlanmakveinsanların da yararlanmasıiçinçalışmak” olan; kendisine “Türkiye’yisözüyleveyüreğiylekucaklayaniflaholmazbirgevezegezgin, hayatladalgageçebilmekiçinyaşamayıçokciddiyealanadam, organikfütürist, kronikbirgeveze, içi bilge, dışıyaramazbirafacan, ham maddesiinsan, tersköşe, mutlu son, vücudununtamamıkalp, ilhamkaynağı, samimiyetiylegönüllerikazanankocamanbiradam, istatikçi, akademisyen, danışman, İK’cı, arkadaş, koca, baba, insangibiinsan...” dedirtenbirindenkorkmakyerine, söylediklerini -ne kadaresprilibirdilleanlatmışolsa da- ciddiyealmalıveiçtendokunuşuylahayatımızıanlamlandırmasınaizinvermeliyiz.
“Çevremdeyaşayanbirçokinsanveyaşananbirçokolaybeniderindenyaralıyor. Sahipolduğumuzpotansiyelimiz de ne yazıkkiaçığaçıkmadankaybolupgidiyor. Belkibukötügidişedurdemekya da potansiyelimizinortayaçıkışınabirnebzekatkıdabulunabilmekiçinyazıyorum.” dedirtenbirmotivasyonileortayaçıkan, okuduğunuzdabirkişiselgelişimkitabındançokdahafazlasınıbulacağınızbukitaplaetrafınızdaolupbitenlerebakışınızınbirandanasıldeğiştiğinifarkedebilir, yazarısevindirircesinekendipotansiyelinizikeşfedebilirsiniz.
“Bizimtemelgereksinimimiziseaslındasadece, GÖREBİLMEK. Bununiçin de gerekliolanaykırıolabilmek, itirazedebilmekve TERSTEN BAKABİLMEK. Umarımbusatırlarımbunavesileolur, cesaretle...” ErimHısım

Yazarın Diğer Kitapları