Oyunbozan Bağırsak

Barkod : 9786054204895

Yazar : Sibel İnan

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2020

Sayfa Sayısı : 336

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 37,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 37,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 37,00 ₺

Ürün Açıklaması

Türkiye’de bir İLK. Bağırsak hastasının kaleminden TEK.
Bukleli, cilveli ince bağırsağın tahtından, takdimimdir.

BENİM ADIM CROHN
Otoimmün çatısının altına giren bağırsak hastalıklarından korunmayı, sağlıklı ve dengeli beslenmenin ev ödevlerini, Holistik yaşamı, bağırsak florasında olup bitenleri, akıl ipimden sarkan konuları toparlayıp anlattığım satırlarda, “Sağlıklı bağırsağa bir adım” atmayı,
FABRİKA AYARLARINA DÖNMEYİ teklif ediyorum.
EMRET SAHİP dediğim 1. beyin, PATRON SENSİN dediğim 2. beyin bağırsak ile hayat sahnesinde ki oyunu bir kere daha bozup, dengede kalmak, sağlıklı olmak adına oyunu tekrar kurgulamak gerekiyordu ki, bende öyle yaptım.

Crohn, Kolit, Candida, Sibo, Çölyak, İBH, İBS gibi bağırsak hastalıkları, haber vermeden gelip, tahta kuruluyor. Bizler de iyileşebilmek için bir elde ilaç, bir elde süpürge kovalayıp duruyoruz. Sancılarımız ve yaşadıklarımızın orta dilinde, şifa enerjisi yüklü harflerin üzerinden, sizlere sesleniyorum.
YALNIZ DEĞİLİM / YALNIZ DEĞİLSİNİZ...

Bir Crohn hastası olarak, kaleminden dökülenleri toplayan Sibel İNAN hastalıkla geçirdiği yıllar içinde ki deneyimler, öğretiler, araştırmalar ve aldığı eğitimler üzerinden “OYUN BOZAN”ın kim olduğunu harflerin içerisinden fısıldıyor.

Yazarın Diğer Kitapları