Aşılarım Tamam

Barkod : 9786257023061

Yazar : Erim Hısım

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2020

Sayfa Sayısı : 240

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 32,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 32,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 32,00 ₺

Ürün Açıklaması

BU KİTAP SİZİ RAHATSIZ EDECEK…
Güçlü olmak istiyorsan bu işi başkasına bırakma, kendi AŞINI kendin yap...
“Tersten Bakmak” kitabının devamı niteliğinde yazılan “Aşılarım Tamam” işine, gücüne, kendine, çevrene, olana, olmamaya bakma kitabı. Kişisel gelişim mi? Kişisel gelişememe mi? Bir bakalım diyor Yazar.

Rahatsız ederim inşallah...
Sanıyorsanız ki başlıkta bir hata var, yanılıyorsunuz. “Aman ben sizi rahatsız etmeyeyim,” cümlesi bana, durduğum yere ve yapmak istediklerime asla uymaz. Umarım sizler de bu satırları okurken rahatsız olursunuz. Ümit ederim ki sizlere bu kitap aracılığı ile rahatsızlık verebilirim.
Verdiğim tüm eğitimlerin ve yazdıklarımın da ana amacı bu; insanları rahatsız etmektir. Sizleri düşündürmek ve kafanızı karıştırmak benim ilk amacım. Buradaki rahatsızlık kelimesi illa negatif olmak durumunda değildir elbet. Zaman zaman mevcut durumdan (Ki her şey yolunda olabilir) da rahatsız olmak gerekebilir. Esasen gerekli olan, konfor alanından çıkmayı becerebilmek. Evet bu alandan çıkınca bizi bazı risklerin beklediği doğrudur. Ama unutmayalım ki aynı zamanda fırsatlar da oradadır. En korktuğum şeydir suyu yavaş yavaş ısınan kurbağa durumu. Sıcak suyu hissetmeyi yeğlerim her zaman, ucunda ölüm bile olsa. Ölmek dediğin bir dönüşümdür aslında. Tüm bu kişisel gelişim karmaşası içinde insanın gelişiminin doğal dönüşümün kendi isteği, çabası ve rahatını bozmasıyla gerçekleştiğine inanıyorum. Her gün yavaş yavaş kendim olmadan öleceğime bir kere ölür, her defasında yeniden doğarım.
Bu kitabı okumayı seçenleri çağırdığım yer tam da burası.
YENİDEN DOĞMAYA VAR MISIN?

Yazarın Diğer Kitapları