Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Çernobil Halk Mahkemesi
Marka : Yeni İnsan Yayınevi
Barkod : 9786055895303
Yazar : Kollektif
Editör : Akif Pamuk
Çevirmen : Umur Gürsoy
Kapak Tasarımı : Serap Akçura
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2012
Sayfa Sayısı : 298
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 21 X 1
Net Fiyatı : 9,26
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 10,00
KDVli Net Fiyatı : 10,00

26 yıl önce, düşman, 26 Nisan 1986 Cuma gece yarısından sonra Ukraynanın Kievkentindeki 30 bin nüfuslu Pripyat kasabası yakınlarındaki Çernobil Atom santralinin 4numaralı reaktörünü patlattı; bir-iki saat içinde Pripyatı ve hızla bütün Ukrayna, Belarus veRusyayı işgal etti. Daha sonra Doğu Avrupaya ve 4 Mayıs gece yarısı Türkiyeye havadansaldırdı ve 5-6 Mayıs 1986da, yağan yağmurla birlikte özellikle Marmara ve Edirne çevresiniardından Batı ve Doğu Karadenizi karadan-havadan işgal etti.Bu kez düşman, işgal biçimi ve süresi daha önce görülmemiş biçimdeydi. İşgalden, enfazla çocuklar, ama en çok da işgalden 0-6 yıl önce doğanlarla, 0-6 yıl sonra doğacaklaretkilendi. Çünkü işgalci, çocukların derilerine ve akciğerlerine ve anneleri onlara hamileiken tükettikleri ota, süte, ete/umuda, hürriyete; açık havada yetişen tüm besinlere, sütürünlerine ve çaya yıllarca radyasyon yağdırdı. Çocukların kemik iliklerini, tiroid bezlerinive işgal ettikleri tüm ülkelerin erkekliğini ve kadınlığını yıllarca radyasyon bombardımanınatuttu, hâlâ tutuyor. Ve şimdi bu çocuklar 20-32 yaşında ve işgalin hâlâ sürdüğünü bilmedikleriiçin düşmanın karargâhını Akkuyuya ve Sinopa kurmasını isteyenleri iktidara getiriyorlar.Ey Çernobil gençliği! Ve sizlerin atom bombası denemeleri kuşağı anne ve babalarınız!Bu kitap, sağlığınızı, çevrenizi ve insan haklarınızı rehin alanların ve sizi radyasyon tutsağıyapanların geçmişte size yaptıklarını ve bundan sonra yapacaklarını görmenizi, bilmenizi,anlamanızı ve onları vicdanlarınızda yargılamayı amaçlamaktadır.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.