Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Harry Potter 6 Harry Potter ve Melez Prens
Marka : Yapı Kredi Yayınları
Barkod : 9789750809958
Yazar : J.K. Rowling
Editör : Betül Kadıoğlu
Çevirmen : S.Okyay K.Kutlu
Kapak Tasarımı : Nahide Dikel
Baskı Sayısı : 15.Baskı
Basım Yılı : 2017
Sayfa Sayısı : 596
Kağıt Cinsi : 1.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 20 X 2
Net Fiyatı : 29,63
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 32,00
KDVli Net Fiyatı : 32,00

Büyücüler dünyasmda devam ederf karmaç artıkMu^lc'knn dünyasını da etkilarıcye başlamıştır.Harry Potter, Hogwarts'takı altıncı vihnı Feci YorucuBüyüci^lük Smavlanna^hazırlanarak geçireceğinidüşünme_ktedie. Artık Quidditch takımının da kaptanıdır.Ancak DiagoH Yolu'ndaki okul alışverişi sırasındaDraco Malfoy'ûp bîr şeyler çevirdiğini fark eder.Lord Voldemort'un geçmişiyle ilgili pek çok bilinmevenortaya çıkarken bir yandan,da Malfoy'unuıeyin peşindeolduğunu öğrenmeye çalışan Harry'vi yine zor günlerbeklemektedir.Harry Potter ve Melez Prenste de, dizinkı ilk beş kitabında olduğu gibi, geçmişte sorulmuş pek çok sorunun yanıtım veren J. K. Rovvling okuyucuyu yeni sorularla, Harıy Potter'ı da yeni sorunlarla baş başa bırakıyor.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.