Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Haçlılara Kılıç ve Kalem Çekenler
Marka : Vadi Yayınları
Barkod : 9786055830502
Yazar : İbrahim Ethem Polat
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2016
Sayfa Sayısı : 452
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 15 X 21 X 3
Net Fiyatı : 27,78
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 30,00
KDVli Net Fiyatı : 30,00

ABD Başkanı Bush'un 2001 yılında kendi ifadesiyle , aynı coğrafyaya başlattığı "Haçlı Seferleri" hareketinden yaklaşık dokuz yüzyıl önce,bugünkü Orta Doğu toprakları insanlık tarihinin yaşadığı en büyük istila hareketlerinden birine maruz kaldı.Orta Çağ adı verilen tarihi dönemde,1096-1291 yılları arasında İslami Doğuya düzenlenen Haçlı Seferleri 195 yıl sürdü.Bu uzun süreçte üç semavi dinin mensupları yaşanan nefret ve şiddet atmosferinin travmalarını günümüze kadar atlatamadı.21.yüzyılın Haçlı Seferleri olarak adlandırılan Doğu'ya yönelik planlı saldırılar,Batı dünyasının karanlık yüzünü tekrar hatırlattı ve unutturmaya niyeti olmadığını da bir kez daha gösterdi.

Orta Çağ 'da düzenlenen bu saldırılara karşı,bölgede hakimiyeti ellerinde bulunduran ve ilerleyişleri durdurulmak istenen Türk Devletleri,tüm gücüyle kılıç çekerek cihat hareketini başlattılar.Anadolu Selçuklu Sultanı Kılıç Arslan,Zengiler Devleti Sultanı İmadeddin Zengi,oğlu Nureddin Mahmud Zengi,Akif'in "Şarkın en sevgili sultanı" dediği bu savaşlara damgasını vuram Selahaddin Eyyubi,Memluklu Sultanı Baybars ve Eşref Halil; Haçlı Seferlerine karşı verilen mücadelenin unutulmaz isimleridirler.

Kahramanların gerçek değeri edebiyatçıların kaleminden anlaşılır.Dönemin önde gelen edebiyatçıları,savaşları ve zaferleri tasvir ettikleri eserlerinde,zaferin gerçek değerini ortaya çıkarıyordu.Bir sonraki zafer için en büyük moral desteğini bu edebi metinler sağlıyordu.Camilerin minberlerinde,medreselerin eğitim odalarında,ulemanın sohbet halkalarında kazanılan zaferler ve muzafferler son neferine kadar kutsanıyordu.Şairler,şiiirleriyle en büyük propagandayı yaparak,kahraman orduyu ve Türk sultanlarını dizelerinde ölümsüzleştiriyor,Frenkleri de hicvederek Müslüman cephenin maneviyatını güçlendiriyordu.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.