Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Lutfiyye i Vehbi
Marka : Ukde Yayınları
Barkod : 9786056156847
Editör : Y.Alparslan S.Yakar
Hazırlayan : Gülcan Tanıdır Alıcı
Kapak Tasarımı : Hakan Pars
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2011
Sayfa Sayısı : 350
Kağıt Cinsi : 1.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 16 X 24 X 1
Net Fiyatı : 27,78
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 30,00
KDVli Net Fiyatı : 30,00

Ahmet Duran BALSUYU muhterem bir insan. Eskilerin bütün ahlakına sahip. Bilgiye istekli. Âlime saygılı. Her türlü hizmette himmeti olduğu gibi kültürel hizmet için can atan bir insan. Himmeti, gayreti olan bir insan. Biz bu kültür hizmetine başladık başlayalı üzerine düşeni fazlasıyla yapar. Ayrıca bize der:- Böyle bir hizmette payım olsun. Hissem olsun. Zira ele geçmez bir hizmet bu. Memleketin kültürü tespit ediliyor. Hafızalardan kaleme alınıyor. Dağınıklıktan, ölümden kurtarılıyor, kayda düşürülüyor.Biz de ona ta baştan bir kitap tahsisini hem de adını koyarak yaptık. Ve söyledik. Biraz gecikti ama bitirdik.Güç oldu ama temiz oldu. O da biz de muradımıza eriştik. Ona memleket namına teşekkür ediyoruz. Kazancına bereket diliyoruz. IÇalıştı, çabaladı. Bu eseri ortaya çıkardı. Hilkaten hanımefendi olan Gülcan Tanıdır ALICI Hanımefendiye ellerine sağlık diyor devamını diliyoruz.Yazılanları kitaplaştırmak şekle şemaile kavuşturmak Serdar YAKAR Bey'in üstüne. Serdar YAKAR Bey ile birlikte eserin şekle şemaile kavuşmasında emeğini esirgemeyen Lütfi ALICI Bey'e de teşekkür ediyoruz.Allah'tan yolumuzu açsın diye nusret diliyoruz. O yolumuzu açtıkça biz yol yürüyor, mesafe alıyoruz.İnsanın olursa pek güzel huyu, Bir de asaleti tertemiz soyu, Güzel işler yapar icâbı budur, Ad verirler Ahmet Ûuran BALSUYU.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.