Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Savaş Sanatı Sun Tzu
Marka : Tutku Yayınevi
Barkod : 9786054308217
Yazar : Sun Tzu
Editör : Füsun Dikmen
Çevirmen : Hasan İlhan
Kapak Tasarımı : Faruk Erşahin
Baskı Sayısı : 2.Baskı
Basım Yılı : 2016
Sayfa Sayısı : 219
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 21 X 2
Net Fiyatı : 7,36
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 7,95
KDVli Net Fiyatı : 7,95

İnsan doğası gereği zora düşmedikçe yeteneklerinisonuna kadar kullanmaz. Kimileri beceriksiz dahi olsa,elini çabuk tutmakla kazanır.Elinizdeki bu kitap tüm işletme fakültelerinde veaskeri okullarda okutulan 1. sınıf yönetim ve idarecilikeseridir. Son bin yıldır yüzyıllara damgasını vuranen önemli eserlerden biridir. Asya devleti olarakisimlendirilen Çin, Japonya gibi birtakım ülkeleringüçlü olmalarının dayanağı olan felsefetemel alınarak kaleme alınmıştır.Bu kitap sayesinde, başarıya giden yolda fizikiunsurları, psikolojik faktörleri ve politik davranmayıöğreneceksiniz. Böylelikle rakiplerinizialt edebileceksiniz.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.