Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
6 7 Eylül Olayları Fotoğraflar Belgeler
Marka : Tarih Vakfı Yurt Yayınları
Barkod : 9789753331975
Yazar : Fahri Çoker Arşivi
Baskı Sayısı : 2.Baskı
Basım Yılı : 2005
Sayfa Sayısı : 440
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 19 X 25 X 3
Net Fiyatı : 27,78
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 30,00
KDVli Net Fiyatı : 30,00

Tarihimizde kara bir leke olarak bilinen 6-7 Eylül Olayları'nm 50. yıldönümü, kuşkusuz Fahri Çöker Arşivi'nin yayımlanması karannda önemli nedenlerinden biridir. Merhum Emekli Tümamiral Fahri Çöker, gayrimüslimlere ait ev, işyeri ve kiliselere gerçekleştirilen saldırılardan sonra açılan soruşturma ve mahkeme sürecinde, Beyoğlu Bölgesi Sıkıyönetim Mahkemesi'nde başhâkim olararak görev yapmıştır. Olaylar ile ilgili elindeki fotoğraf ve belgeleri, ancak ölümünden sonra yayımlanmak kaydı ile Tarih Vakfı Bilgi-Belge Merkezine bağışlayan Fahri Çöker, bu davranışı ile tarihe karşı sorumluluğun önemli bir örneğini ortaya koymaktadır. Bu sayede, artık 6-7 Eylül 1955'te olup bitenleri daha iyi anlama ve değerlendirme imkânına kavuşuyoruz. Söz konusu arşiv, 246 fotoğraf ve 175 sayfadan oluşan belgeleri içermekte. Birkaç istisnayla çoğu ilk kez burada yayımlanan fotoğraflar olaylarla ilgili önemli ipuçları sunduğu gibi, belgeler de özellikle olayların failleriyle ilgili yeni bulgular ortaya koymaktadır.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.