Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Dönüşüm
Marka : Remzi Kitabevi
Barkod : 9789751415905
Yazar : Franz Kafka
Çevirmen : İclal Cankorel
Kapak Tasarımı : Ömer Erduran
Baskı Sayısı : 5.Baskı
Basım Yılı : 2016
Sayfa Sayısı : 80
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 20 X 1
Net Fiyatı : 6,94
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 7,50
KDVli Net Fiyatı : 7,50

Gregor Samsa bir sabah yatağında sıkıntılı rüyalarındanuyandığında, kendini dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu.Dönüşüm çağdaş dünya edebiyatının en çok tartışılanbaşyapıtlarından biridir. Kafka, ailesiyle birlikte yaşayan birgencin sabah uyandığında kendini bir böceğe dönüşmüş olarakbulmasını öyküleştirmektedir. Bu öykü aynı zamanda günlükyaşamın tekdüzeliğine karşı bir başkaldırıdır. 20. yüzyıl insanınınkıstırılmışlığını, toplumsal çalkantılar içindeki bunalımını olancaiçtenliğiyle duyumsatan bir yazardır Kafka.Dönüşümü İclal Cankorelin özgün çevirisiyle ve Almancaedebiyatın uzmanlarından Ahmet Arpadın giriş yazısıylasunuyoruz.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.