Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Türkiyenin Gezisi
Marka : Postiga Yayınları
Barkod : 9786054799152
Yazar : Özlem Kılıç
Editör : Ece Özbaş Korkmaz
Kapak Tasarımı : Aşkın Güngör
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2013
Sayfa Sayısı : 265
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 2
Net Fiyatı : 16,67
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 18,00
KDVli Net Fiyatı : 18,00

Gezi Olaylarını Anlatan, Her Görüşü İçinde Toplayan Tek Kitap!Gazeteci-Yazar Özlem Kılıçın Cesur Çalışması: Türkiyenin GezisiMayıs 2013te Türkiyenin Gündemini Birdenbire Değiştiren Gezi Parkı Ve Çevresinde Gelişen Tüm Olaylar İçin Yepyeni Ve Objektif Bir Çalışma: Türkiyenin GezisiGazeteci-Yazar Özlem Kılıç, Gezi Parkı Olaylarını Doğru Değerlendirebilmek İçin Her İki Tarafın Aydınlarıyla Görüşerek, Sorulmamış Soruları Soruyor Ve Herkesin Fikirlerini Rahatça Gözler Önüne Getiriyor.Ahmet Kekeç: Gezi Kültürel Bir İtiraz.Hayko Bağdat: Çok Kızdım, Sokağa Çıktım.Halime Kökçe: Yaşam Tarzı Kaygısı Şımarıklık.Fehmi Koru: Genç Olsam Geziye Öncülük Yapmak İsterdim.Mümtazer Türköne: Gezinin Hala İdeolojisi Yok.Nazlı Ilıcak: Hükümeti Yıkmayı Düşünmüş Olabilirler.Hüseyin Gülerce: Olayların Tasvip Edilecek Tarafı Kalmadı.Abdurrahman Dilipak: Gezi, 28 Şubat Davasına Dönüşecek.Ergun Babahan: Gezi, Burjuva Demokratik Devriminin İlk Kıvılcımı Olabilir.Mehmet Altan: Başbakana Karşı Birleştiler.Kurtuluş Tayiz: Gezi, Öcalanı Da Hedef Alıyordu.Ünal Tanık: Chp, Kendi Hanesine Yazılacağını Düşündü.Fikri Akyüz: Halk Tv, Yazsana Altına Teröristler Otobüs Yaktı Diye!Mehmet Tezkan: Taleplerde Dağ Fare Doğurdu.Can Ataklı: İktidar Sahte Tweetler Attırdı.Etyen Mahçupyan: İslami Kesimin Gradosu Düştü.Ruhat Mengi: Seçim Sistemi Güvensiz.Amberin Zaman: Başbakanın Söylemleri Belirleyiciydi.Rıza Zelyut: İktidar İhalelerle Kendi Zenginlerini Yaratıyor.Gezi Parkı Olaylarını Doğru Bir Şekilde Değerlendirmek İsteyen Herkes İçin Hazırlandı Bu Kitap. Süreçte Yaşananların Tarihe Not Düşülmesine Tanıklık Etmek, Her Kesimin Aydınlarının Da Yorumları İle Kendiniz İçin Öteki Olanı Anlamak Ve Anlamlandırmak İçin İyi Bir Adım Atmak Üzeresiniz.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.