Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Yeşil Eczane
Marka : Pegasus Yayınları
Barkod : 9789944326049
Yazar : James A. Duke
Çevirmen : İsmail Tulçalı
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2009
Sayfa Sayısı : 750
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 20 X 0
Net Fiyatı : 41,67
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 45,00
KDVli Net Fiyatı : 45,00

YEŞİL EZCANETÜM DÜNYADA 25 ÜLKEDE 20 FARKLI DİLDE YAYINLANAN YEŞİL ECZANE KİTABI MİLYONLARCA İNSAN TARAFINDAN BEĞENİLEREK OKUNDU. YAYINLANDIĞI HER ÜLKEDE KENDİ ALANINDA 1 NUMARA OLDUİlaç etkisi olan bitkiler üzerine dünya çapında onlarca yıl boyunca çalışmalar yapmış olan Doktor James Duke'un"Yeşil Eczane" kitabı bir klasiktir. Şifalı bitkiler konusunda dünyanın önde gelen uzmanları onun kitabında yer alan bilgilerin güvenilir ve yararlı olduğunu kabul etmektedir. Bitkilerin içlerindeki gizli güç doğal reçeteler sunmaktadır. Doktor Duke'un yardımıyla kendi doğal ecza dolabınızı oluşturabilirsiniz.Şifalı Bitkiler konusunda yayınlanmış olan çok sayıda kitap kafanızı karıştırıyorsa, "YEŞİL ECZANE" mutlaka kütüphanenizde bulunması gereken bir kitaptır. - Dr. Mark J.Plotkin"Yeşil Eczane" bitkisel iyileştirme üzerine dünyanın önde gelen uzmanlarının bilgilerinin bir toplamıdır . . . Bitkilerle tedavi uygulayıcıları için bilgi incisi ve yeni başlayanlar için pratik tavsiyelerin bir hazine sandığı değeri taşımaktadır. - Joseph E. Pizzorno 'Bitkilerle tedavi konusuyla ilgilenen herkes Yeşil Eczane kitabını edinmek isteyecektir. Sağlam bilgilerle dolu bir yapıt.' - Women Dergisi

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.