Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Türk İnsan Mühendisliği
Marka : Pegasus Yayınları
Barkod : 9789944326346
Yazar : Tahir Tamer Kumkale
Kapak Tasarımı : Derya Yini
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2006
Sayfa Sayısı : 410
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 21 X 2
Net Fiyatı : 27,69
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 29,90
KDVli Net Fiyatı : 29,90

ürk milli karakterinin oluşmasına, birlikte geçen binlerce yılın bilgi birikimi, iklim, arazi ve yaşam koşullarının avantajları, eğitim düzeyi, gelenek ve göreneklerimiz ile yaşattığımız kültür değerlerimiz etki eder.Amerikalı Coni ile Türk Selim'i bir tutamayız. Ayşe'yi ve Hasan'ı, Robert ve Jane gibi yetiştirip yönetemeyiz. Elbisenin modeli aynı olsa bile vücut ölçülerimiz uymaz. Çünkü genlerimiz farklıdır. Bizim insanımızın yetişmesinde Türk karakterine yönelik ve Türk insanının kabiliyetlerine göre hazırlanmış dokümanlar gereklidir. Fakat kitap raflarında Türklerin kaleme aldığı kitapları bulamazsınız. Elinizdeki kitap böyle bir ihtiyaçtan doğmuştur.Bilim ve teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, yaratıcı vasfı ile ön planda daima insan vardır. Çünkü insan kullanacağı teknolojiyi kendisi yaratır. Yarattığı makinelerin esiri olmadan onu kullanıp geliştirmek kendi elindedir. Hiçbir gelişme insanın değerini azaltamaz. Yenldünya düzenini iddia edildiği gibi makineler değil, bilgili ve kendini yetiştirme gayreti içinde olan insanlar kuracaktır.Teknoloji çağını yakalayan 2000'li yılların Türk insanının yönetimi kolay değildir. Türk yöneticileri; yönetecekleri insanlar kadar, yönetimde kullanacakları teknolojiyi de iyi tanımalı ve bizzat kullanabilmelidir.Binlerce yıllık kültür yapısına sahip ender toplumlardan biriyiz. Buna rağmen yeni nesilleri motive ederken; geçmişimizi ve günümüzü aynı kültür potası içinde bütünleştirdiğimizi söyleyemeyiz. Çünkü üzerimizde küresel kültür emperyalizminin büyük baskısı vardır.• Acaba biz kimiz?• Bizim isteklerimiz ve beklentilerimiz nelerdir?• Türk insanını dış baskılardan arındırıp nasıl motive edeceğiz? •• Küreselleşmenin hakim olduğu, bilim toplumu haline gelme çabalarının hızlandığı günümüzde nasıl bir yönetim ve nasıl bir yönetici istiyoruz?• 21 'inci asrın İnsan Mühendisleri olarak yöneteceğimiz Türk insanını birbiri ile uyumlu bir ekip halinde çalıştırarak belirlenen milli hedeflere nasıl yönlendireceğiz?

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.