Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Sergüzeşt 100 Temel Eser Lise
Marka : Parıltı Yayıncılık
Barkod : 9789758602919
Yazar : Samipaşazade Sezai
Editör : Emre Erdoğan
Kapak Tasarımı : Salih Koca
Basım Yılı : 2004
Sayfa Sayısı : 127
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 21 X 0
Net Fiyatı : 3,70
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 4,00
KDVli Net Fiyatı : 4,00

SERGÜZEŞTSAMİPAŞAZABE SEZAİKimi zaman yüreği kavrayan bir düşünce, nazlı bir sevgili gibi hayalinin kucağına girmekten çekiniyor; kimi zaman .dünyanın en yüksek yerlerine konan .'kuşlar gibi uçmaya hazır olarak inmek :;Üzcrc olan yüce düşüncelerin kanatlanıp. Hayaline dokunduğunu duyuyordu. Bu nruhsal uğraşların etkisiyle vücudunda ş&afîf bir titreme, gözlerinde sevgiden akıyor denilecek bir iki damla yaş olduğu '•halde çalışmaya başladı; yalnız, bu işinde, en duyarlı olan ruhuna güç vermek için o güzel Kafkasyalının canına ve gönKine L huzur veren olgun yüzünü görmek: istiyordu. Evet, görmek istiyordu. Sevgilisinin zihnini aşkla ilgili düşünceler:' ve yüce anlamlar içinde bırakan gözlerine, binlerce parlak düşünce esinlendiren; gülümseyişlerine gereksinmesi vardı. O ; gülümsemeler ki hayatın en acı, en j karanlık yanlarını aydınlatmak için ilahi:; t- bir ışıktır.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.