Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Mısırda Müslüman Kardeşler Cemiyeti
Marka : Öteki Adam Yayınları
Barkod : 9786055114077
Yazar : Halil İbrahim Canbegi
Editör : Saadet Yaşar
Kapak Tasarımı : Kenan Özcan
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2013
Sayfa Sayısı : 286
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 2
Net Fiyatı : 15,74
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 17,00
KDVli Net Fiyatı : 17,00

Müslüman Kardeşler bir askeri darbe ile devrildi. Ancak bu bir son değil. Müslüman Kardeşlerin uzun mücadele tarihinde yeni bir başlangıç. Bundan sonra haberlerde Müslüman Kardeşlerden daha fazla bahsedilecek. Müslüman Kardeşleri, yandaşlık veya karşıtlık zemininde ele almadan Mısır siyasetinin olduğu kadar Orta Doğu siyasetinin de önemli bir olgusu olarak anlamak isteyenler için bu kitap çok iyi bir giriş çalışması niteliği taşıyor. Bu kitabı okumadan televizyon haberleri veya gazete makalelerinde Müslüman Kardeşler ile ilgili okuduklarınız çok anlamlı olmayacak..Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ. Müslüman Kardeşler Cemiyeti nasıl kuruldu? Faaliyetlerineler?. Nasıl iktidara geldi? Ve neden iktidarını sürdüremedi?. Siyasi ve ideolojik yaklaşımları hangi yönde oldu?. Mütevazi bir yardım kurumundan hal-i hazırdakikonumuna nasıl geldi?. Mısır siyasi tarihindeki rolü neydi?. Mısırdaki darbenin sebep ve sonuçları ile demokratik,siyasi, ekonomik ve uluslararası boyutları neler oldu?Bu kitap Müslüman Kardeşler Cemiyetinin dününü, bugününü ve geleceğini analiz ederek bu alandaki büyük bir boşluğu dolduruyor.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.