Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Görünmez Goril
Marka : NTV Yayınları
Barkod : 9786055443252
Yazar : C.Chabris D.Simons
Çevirmen : Bülent Doğan
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2012
Sayfa Sayısı : 280
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 16 X 24 X 2
Net Fiyatı : 20,37
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 22,00
KDVli Net Fiyatı : 22,00

Bu kitabı okumak kendinize olan güveninizi sarsabilir-üstelik bu iyi bir şey. Psikoloji dünyasının en ünlü deneylerinden birini yaratan Christopher Chabris ve Daniel Simons Görünmez Goril'öe, çok önemli bir gerçeği ortaya çıkarmak için akıl almaz hikâyelerden ve bilimsel bulgulardan faydalanıyor. Zihnimiz sandığımız gibi işlemez. Kendimizi ve dünyayı olduğu gibi gördüğümüzü düşünsek de gözden kaçan bir sürü şey vardır.Chabris ve Simons; dikkat algı, hafıza ve mantık hakkındaki bulgularını diğer araştırmacıların çalışmalarıyla birleştirip hatalı sezgilerimizin başımızı nasıl belaya soktuğunu gösteriyor. Bu süreçte şu türden sorulara yanıt arıyorlar:• Bir firma başansız olacağını bile bile ürününü piyasaya niye sürer• Polis memuru gözünün önündeki saldırıyı nasıl olur da görmez• Ödüllü filmler neden kurgu hataları ile doludur• Suçlularla satranç ustaları arasındaki benzerlik nedir• Kızamık ve diğer çocuk hastalıkları salgınları neden hortlamıştırDünyayı olduğu gibi deneyimlediğimizi ve anladığımızı sanarız, ama gündelik yanılsamalar düşüncelerimize birtürlü rahat vermez. İnsanların gözleri önünde olan biteni fark edeceği varsayımından yoia çıkarak trafik kuralları yazar, davalar oluştururuz. Hatıralarımızın beynimize kazındığına dair aldatıcı bir inancımız vardır.Elinizdeki kitap, sezgilerimizin bizi nasıl da kolay kandırabileceğini gözler önüne seriyor.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.