Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Küçük Pembe Mutluluk Kitabı
Marka : Kuraldışı Yayıncılık
Barkod : 9789752751590
Yazar : Nil Gün
Editör : Yonca Hancıoğlu
Kapak Tasarımı : Ebru Öner
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2010
Sayfa Sayısı : 225
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 21 X 0
Net Fiyatı : 15,74
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 17,00
KDVli Net Fiyatı : 17,00

Bir başkası olsaydın kendinle iş ortaklığına girer miydin?Kendini arkadaş olarak, güvenilir bir dost olarak seçer miydin?Karşı cinsten biri olsaydın, şimdiki kendini eş olarak seçer miydin?Dürüstçe verdiğin yanıtları beğenmiyorsan, bu yanıtların hepsini evete çevirmek senin elinde.Sen bu güce ve yeteneğe sahipsin. Yeter ki evetlerin bedeli olan emeğin, sevginin vezamanın yatırımını yapmayı göze al.Biliyorum, biliyorum, herkes sana öğüt veriyor.Ve kendi bireyselliğini kanıtlamak uğruna çoğuna kulak asmıyorsun. Bu kitapta söylediklerim de belki sende böyle etki yapacak ve bu satırları okuduktan sonra kitabı yerine bırakacaksın.Seçim senin. İster, bırak. İster, oku ve unut.İster, oku ve dudak bükerek, yaşamını ertele, önerilerimi dikkate almadığın için haklı mazeretler üret.İster sadece düşün. İster düşün ve uygula.Ne kaybedersin, mutsuzluğundan ve tembelliğinden başka?

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.