Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Sevgiliye Veda
Marka : Kolektif Kitap
Barkod : 9786056355943
Yazar : Francisco Goldman
Hazırlayan : Evrim Öncül
Çevirmen : Sevinç Kayır
Kapak Tasarımı : Deniz Akkol
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2013
Sayfa Sayısı : 358
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 2
Net Fiyatı : 23,15
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 25,00
KDVli Net Fiyatı : 25,00

Dünyada pek çok okurun ve eleştirmenin beğenisini kazananSevgiliye Veda bir aşk hikayesi olmanın yanındakader üzerine cesur bir sorgulama...Ünlü roman yazan Francisco Goldman, Aura Estrada'yla evliliklerininikinci yılında gecikmiş balayılarını kutladıkları sırada, genç eşi sörf yaparkenboynunu kırarak hayatını kaybeder. Aura'nın ailesi kızlarının ölümündenGoldman'ı sorumlu tutar. Suçluluk duygusuna yenik düşen yazar da ölmek ister.Ne var ki sonra büyük aşkını, tarifsiz kaybını, saf aşkın yerini alan o korkunçkederi anlatacağı Sevgiliye Veda'yı yazmaya karar verir ve hayatının aşkınıadeta yeniden hayata döndürür."Kaderinde yazılı olmak... Acaba benim Aura'nın hayatına girmem dekaderinde yazılı mıydı, yoksa bana ait olmayan bir alana izinsiz girerekonun önceden belirlenmiş yolunu mu değiştirmiştim?""Artık o adam değildim. Birinin kocası değildim. Kendisiyle karısına akşam yemeği satın almak için balıkçı dükkanına giden adam değildim. Bir sene içerisinde artık birinin kocası olmadan geçirdiğim süre, birinin kocası olarak geçirdiğim zamandan daha uzun olacak. Fakat evlenmeden önce birlikte yaşadığımız iki seneyi de hesaba katmam gerekir. Yine de günün birinde artık Aura'yla olmadığım süre, Aura'yla geçirdiğim zamandan daha uzun olacak."

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.