Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Yıllar
Marka : Kırmızı Kedi Yayınevi
Barkod : 9786054764006
Yazar : Virginia Woolf
Editör : Utku Kavasoğlu
Çevirmen : Dilek Berilgen Cenkciler
Kapak Tasarımı : Yeşim Ercan Aydın
Baskı Sayısı : 3.Baskı
Basım Yılı : 2017
Sayfa Sayısı : 388
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 20 X 3
Net Fiyatı : 25,46
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 27,50
KDVli Net Fiyatı : 27,50

Yıllar, tipik bir İngiliz orta sınıf ailesi olan Pargiterlerin 1880lerden başlayıp 1930ların sonuna uzanan hikâyesine odaklanıyor. Viktorya dönemi yasakları, ataerkil toplumun baskısı, Birinci Du¨nya Savaşı, kapitalizm ve u¨zerinde gu¨neş batmayan bir İmparatorlukun altında ezilen u¨ç kuşağın bireylerini birbiri ardına sahneye çıkartıyor.Durmaksızın değişen bakış açıları, u¨topik sayılabilecek bir insanseverlik ile kıyasıya eleştirilen du¨zenden kaynaklanan çaresizlik, özgu¨rlu¨k ve adaletin gerçekten mu¨mku¨n olduğu bir topluma duyulan özlemin yansıdığı satırlarda yan yana geliyor. Elli yıllık bir zaman dilimini kapsayan aile tarihinden hareketle tek tek bireylerin ve bu¨tu¨n toplumun gelgitleri gözler önu¨ne seriliyor. Woolf, çeşitli yazın tekniklerini kullanarak Yıllarla birlikte yeni bir tu¨r gerçekçilik yaratıyor.Yılların deneyiminden su¨zu¨lu¨p gelen en zengin romanı hakkında Woolfun kendisi şunları yazıyor.Elbette ki diğerlerinden farklı: İçinde daha fazla gerçek yaşam, daha fazla kan ve can var.Yıllar, yayınlandığı dönemde yazarın en çok okunan romanı olmuş, eleştirel deneme ve roman formunu tek potada eritmeyi başarmış bir eser.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.