Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Lenin Stalin Maonun Türkiye Yazıları
Marka : Kaynak Yayınları (Analiz)
Barkod : 9789753430241
Yazar : Doğu Perinçek
Editör : Varol Ataman
Kapak Tasarımı : Çağlar Yalçın
Baskı Sayısı : 4.Baskı
Basım Yılı : 2014
Sayfa Sayısı : 274
Kağıt Cinsi : 3.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 20 X 2
Net Fiyatı : 16,67
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 18,00
KDVli Net Fiyatı : 18,00

Bu kitap, Lenin, Stalin, Mao ve Dİmifrov'un20. yüzyıl başlarından 1960 yılına kadar Türkiye üzerine yazdıklarını ve söylediklerinibir araya getiriyor.Doğu Perinçek ayrıca kitabın başına, Marksist önderlerin yazdıklarını bir sisteme sokarakonlara göre bir Özet Türkiye Tarihi ekledi.20. yüzyılın başında Osmanlı Imparatorluğu'nundespotik ve yarı-sömürge karakteri1908 Jön Türk devriminin niteliği,zaafları, sorunları ve bıraktığı miras.Balkanlar'da Osmanlı hâkimiyeti, emperyalistçıkar çatışmaları ve milli hareketlerin gelişmesi.Türkiye'nin paylaşılması hedefi ve Birinci Dünya Savaşı.Millî Kurtuluş Savaşı Kemalist Devrim.Kurtuluş Savaşı'nın genel karakteri.Sovyet Rusya'nın Kurtuluş Savaşı Türkiyesi ileilişkileri ve dayanışması.Kemalist devrimin zaafları.Türkiye'de sosyalist ve işçi hareketi.Milli Kurtuluş Savaşı sonrasındaemperyalist komplolar ve Boğazlar sorunu.Mitler Almanyası ile ilişkiler, ikinci Dünya Savaşı.Bayar-Menderes rejimi

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.