Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Hayat İçin Oyun Planı
Marka : Final Kültür Sanat Yayınları
Barkod : 9786053743279
Yazar : John Wooden Don Yaeger
Hazırlayan : Özlem Özarpacı
Çevirmen : Handan Sağlanmak
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2012
Sayfa Sayısı : 192
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 13 X 21 X 2
Net Fiyatı : 9,26
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 10,00
KDVli Net Fiyatı : 10,00

ABD'nin gelmiş geçmiş en başarılı basketbol koçlarından biri olarak kabul edilen John VVooden'ın sabır, azim, disiplin ve emekle yoğrulmuş 100 yıllık yaşamı, parlak başarılarla dolu bir mentorluk öyküsüdür.Lise ve üniversite yıllarında üstün yetenekli bir oyuncu olarak dikkatleri çeken VVooden, öğrencilik hayatından \. sonra kariyerini basketbol koçu olarak sürdürdü. 1948 yılında koçluk görevini üstlendiği UÇLA Bruins takımıyla erişilmesi güç rekorlara imza atarak basketbol tarihine adını "efsanevi koç" olarak yazdırdı. ABD'nin en önemli spor ödül ve unvanlarına layık görülen John VVooden, emekli olduktan sonra sadece sporculara değil, yediden yetmişe herkese yol gösteren, güvenilir bir mentor olarak geniş kitlelerce kabul gördü. 4 Haziran 201 Oda hayata gözlerini yumduğunda, geride sayısız madalya ve kupanın yanı sıra, kendi imzasını taşıyan pek çok kitap, makale ve söyleşi bıraktı.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.