Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Ustam ve Ben Ciltli
Marka : Doğan Kitap
Barkod : 9786050919004
Yazar : Elif Şafak
Çevirmen : Omca A. Korugan
Kapak Tasarımı : Uğurcan Ataoğlu
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2014
Sayfa Sayısı : 480
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 20 X 2
Net Fiyatı : 40,74
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 44,00
KDVli Net Fiyatı : 44,00

Öğrenme aşkıyla geçti ömrümüz, aşkı öğrenemesek de..."İstanbul dediğin unutkanlıklar şehri. Orada her şey suya yazılmış. Ustamın eserleri hariç, onunkiler taşa kazınmış. O taşlardan birine bir sır sakladık. Çok zaman geçti üzerinden, nice alametler birikti ama hâlâ orada olmalı, bıraktığımız noktada. Bilmem bulan çıkar mı? Bulsa bile anlar mı? Ustamdan geriye kalan yüzlerce eserden ve binlerce, binlerce taştan bir tanesi var ki, altında gizli Arzın Merkezi."Dünü bugüne getiren başarılı bir roman. -Doğan Hızlan, Hürriyet-İnsanın "kendi"ne yaptığı o en zorlu yolculuğa, ince bir tasavvuf damarından geçen derin bir anlatımla yeni güzergâhlar açıyor Elif Şafak.-Filiz Aygündüz, Milliyet-Sayısız renk ve aşkın iç içe geçtiği şahane bir serüven.-Aycan Aşkım Saroğlu, Cumhuriyet Kitap-Elif şaşırtıcı bir ustalıkla bambaşka bir hayal dünyasına taşıyor okurlarını.-Hakan Çelik, Posta-Ustam ve Ben'i yavaş yavaş okuyun. Romandaki masal tadı hiç bitmiyor.-Tülay Gürler Kurtuluş, Vatan-Yaratıcılığına, çalışkanlığına şapka çıkarttım.-Ayşe Arman, Hürriyet-Aynı bir çiçek dürbününe baktığınız gibi, her farklı açıdan size başka bir öykü anlatıyor.-Elif Tanrıyar, Milliyet Kitap-Kitabı bir solukta okudum. Bittiğinde farklı bir Osmanlı tarifi bulmanın huzuru vardı içimde, üstelik harika bir Türkçe ile.-Feyzan E. Top, Dünya Kitap-Yazar, daha önceki romanlarında olduğu gibi daha çok sesini duyuramayanların, azınlıkların, ezilmişlerin ve dışlananların, bir anlamda okuyucusunun iç sesi olmuş.-Müge Akgün, Radikal Kitap-Elif Şafak'ı yakından tanıyınca neden çok okunduğunu daha iyi anlıyorsunuz. Sadelik, dürüstlük, şeffaflık, hoşgörü ve en önemlisi huzuru, satır aralarında olduğu gibi sohbetinde de fazlasıyla bulabiliyorsunuz...-Abbas Güçlü, Milliyet-

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.