Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Vicdanlı Kapitalizm Yoktur
Marka : Destek Yayınları
Barkod : 9786054607051
Yazar : Ufuk Söylemez
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2012
Sayfa Sayısı : 416
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 21 X 2
Net Fiyatı : 23,15
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 25,00
KDVli Net Fiyatı : 25,00

Türkiye sınırsız finanslaşmanın, ölçüsüz yabancılaşmanın, kontrolsüzsermaye hareketlerinin serbestçe at koşturduğu açık ve denetimsizbir ekonomik yapıya mahkûm mudur?Piyasalar gizli bir el vasıtasıyla kendi kendine dengeye gelip, yolunubulabilir mi? Karları özel sektöre zararları ise kamuya yıkmak serbestpiyasa ekonomisiyle bağdaşır mı?Üretim yerine tüketim, tasarruf yerine borçlanma ve imalat yerineithalat sürdürülebilir mi?* * *Türkiye kırk katır mı, kırk satır mı ikilemi ile bizzat IMF ve yabancıkuruluşlar eliyle 2001 yılında göz göre göre önce devalüasyona sonrada tarihin en kötü ve ağır ekonomik bunalıma sürüklendi.Türkiye ve Türk milleti üzerinde bu ekonomi politikalarıyla eşzamanlı yürütülen asimetrik psikolojik harekât şiddetini arttıraraksürdürüyor.Cumhuriyetin kurucu değerleri, Atatürkçü düşünce sistemi, ulusdevlet, üniter yapımız hatta Türkçe m iz bile bu psikolojik harekâtınhedefinde.Örümcek ağı sivil toplum - medya - vakıf- dernek vb.görünümlü"etki ajanları" vasıtasıyla Türkiye üzerinde ağını örüyor vegenişletiyor.Medya bu durumu geniş kitlelere empoze etmeye çalışarak,Türkmilleti adeta TV'ler kanalıyla her akşam "toplu ikna odalarına"alınıyor.Laiklik karşıtı odak bir zihniyetin, kuvvetler ayrılığını fiilen yok edenuygulamaları, tele kulak şantajları ve muhalif avı ile birliktesürdürülüyor.İşte bu koşulları analiz eden, büyük resmi ortaya koyan, alternatifpolitikaları öneren özgün ve bilgiye dayalı fikir ve duruşa bugünlerdeihtiyaç var.Ufuk Söylemez, birikimi ve deneyimini, teori ile pratiği net - cesur veanlaşılır biçimde bu kitapta ortaya koyuyor.Yazılarıyla yakın geçmişibugüne taşıyor ve UFKUMUZU açıyor.EMİN ÇÖL AŞ ANISBN 978-605-4607-05-19786054607051

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.