Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Aklını Yitiren Türkiye
Marka : Cumhuriyet Kitapları
Barkod : 9786055525002
Yazar : Mustafa K. Erdemol
Kapak Tasarımı : A.Sungur M.Kaygusuz
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2010
Sayfa Sayısı : 210
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 1
Net Fiyatı : 11,11
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 12,00
KDVli Net Fiyatı : 12,00

AKLINI YİTİREN TÜRKİYEToz duman içinde Türkiye. Karşılıklı mevzilenişler var. Bu mevziler arasındaki çatışma, daha önce benzerine rastlanmamış söylemlerle sürdürülüyor.Etnik köken avcılığından, yaşam tarzları sorgulamasına kadar her yöntem mubah kabul ediliyor. Bir yanda kendilerini ulusalcı olarak tanımlayan kimileri her yerde Türk karşıtlığı görüyor; öte yanda İslamcılar ciddi bir yaşam tarzı dayatmasını, buldukları her fırsatta hayata geçirmeye çalışıyor.Dinibütün bir vali, itikadımıza ters diye tuvalette pisuarları yasaklıyor. Kayseride Hitlerin ruhu için bir din dersi öğretmeni öncülüğünde helva dağıtılıyor...Mazhar Alanson, Cem Yılmaz, Ertuğrul Özkök Umreye gidiyorlar; muhafazakâr eşcinselim diyen Cemil İpekçi, kadın olsaydı türban takabileceğinden söz ediyor; liberal yazar Gülay Göktürk, çocuğa fiziki zarar vermeyecekse sübyancılığı tehlikeli görmüyor; Yalçın Küçük, Mehmed Şevket Eygi dil kardeşliğinde buluşuyorlar.Abdullah Öcalan Türkiye bölünecek diye korkuyor; şeriatçılara karşı mücadele veren Doğu Perinçek, misyonerler yüzünden dinimiz elden gidecek sanıyor; Hrant Dinkin katili kahraman kabul ediliyor...Aklını Yitiren Türkiye budur...

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.