Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
31 Marttan 28 Şubata Karanlık Yıllar
Marka : Çıra Yayınları
Barkod : 9786353328701
Yazar : Celal Tahir
Editör : Metin Aydost
Kapak Tasarımı : Tekin Öztürk
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2013
Sayfa Sayısı : 294
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 2
Net Fiyatı : 15,74
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 17,00
KDVli Net Fiyatı : 17,00

"Sultan II. Abdülhamit'e düzenlenen Yıldız Suikastı'nda, Ermenilerle İttihatçılar beraberdi." -Vahdettin Engin-"Hayim Nahum Efendi ile beraber, Emanuel Karasu da Lozan'da idi." -Harry Ojalvo-"27 Mayıs'tan az evvel Lütfi Kırdar Moskova'da, Sovyet Rusya ile gizli bir antlaşma imzaladı." -Aytunç Altındal-"Orhan Kabibay karışık bir adamdır." -Orhan Birgit-"İsmet Paşa'nın 27 Mayıs'tan haberi vardı." -Murat Belge-"Muhsin Yazıcıoğlu, Bülent Ecevit'in öldürüldüğü kanaatindeydi." -Avni Özgürel-Bu kitap bir seri mülakat çalışması olarak düşünülmüştür. İttihat Terakki'den günümüze, yakın tarihimizin özellikle karanlıkta kalmış kritik "an"ları, bu mülakatların genel çerçevesini oluşturmaktadır. Mülakatlar, Türkiye'nin farklı siyasal-toplumsal kümelerinde yer alan ve ülkemizin fikir hayatında fikri ve zikri ile temayüz etmiş kişilerle gerçekleştirilmeye gayret edilmiştir.Merhum Cemil Meriç'in dediği gibi, "Bir arslan medeniyeti bir tilki uygarlığına yenilmiştir. "Bu medeniyetin yeniden ayağa kalkması da, bir iki hamleyle olabilecek bir iş değildir. Neden ve nasıl yenildik sorusunun cevabını aramak, ancak medeniyetin yeniden inşası çabasının bir unsuru olabilirse anlamlı olacaktır.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.