Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Güçsüzlüğün İktidarı
Marka : Cadde Yayınları
Barkod : 9789757991649
Yazar : Gürkan Haydar Kılıçarslan
Kapak Tasarımı : Tanzer Ercanpolat
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2009
Sayfa Sayısı : 460
Kağıt Cinsi : 1.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 2
Net Fiyatı : 18,52
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 20,00
KDVli Net Fiyatı : 20,00

Bazı sınıflarda, pek ders çalışmayan fakat buna rağmen çok başarılı olan ve herkesin kendileriyle arkadaşlık etmek istediği zeki öğrenciler vardır. Sayıları az bu afacan tipler, ineklerden farklı olarak her türlü yaramazlığın, itiş kakışın tam ortasında yer alırlar, fakat o kadar sevimlidirler ki, her seferinde ceza almadan yırtarlar. GHK yazarlığı bende bu izlenimi uyandırıyor. Zeki, acar ve afacan. Ancak ince zekâsını, yine ince ahlâki kaygılarla terbiye edip, onu yüksek bir akıla çevirmeyi biliyor. Kaba kahkahanın değil, kinayeli gülümsemenin ince yazandır o...Oktay TaftalıBugün Türkiye'de, 'gazetecilik yapıyoruz' diyerek on binlerce dolarlık maaş çeklerini ceplerine koyanların şu fakir ülkenin fikir hayatına beş sentlik katkıda bulunmuyor olmaları garipsenmıyorsa ve bu durumdan utanıp sıkılmaları gerekenlerin bilakis havalarından geçılmiyorsa, elbette bu ülke kendisini bu kepazelikten korumak refleksini gösterecektir, işte bu topraklarda bu refleksin adıdır GHK... Sık takım elbiseleri ile çaldıkları zurnayı, millete saksafon diye yutturanla-rın karşılarında limon yiyen adamdır GHK... Dördüncü kuvvet medya oradaysa paniğe gerek yok, beşinci kuvvet GHK buradadır. Gün gelir yolsuz kalır tabana kuvvet, gün gelir vaziyeti düzelir hususi araba ile ama bıkmadan, yıllardır bu tiplerin peşindedir. Anadolu'da 'Hadsize haddini bildirmek öksüze esvap giydirmek gibidir' derler. Öyle ise GHK bir hayırseverdir ve yaptığı pekâlâ amme hizmetidir.Başar Başaran

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.