Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Savaşan Dünya ve Türkiye
Marka : Bilgi Yayınevi
Barkod : 8690100090821
Yazar : Kamuran Gürün
Kapak Tasarımı : Fahri Karagözoğlu
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 1986
Sayfa Sayısı : 420
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 16 X 24 X 0
Net Fiyatı : 12,04
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 13,00
KDVli Net Fiyatı : 13,00

Medeniyet seviyesi ve teknolojik gelişme ilerledikçe daha bir huzur içinde yaşanabileceği düşünülen dünyamızda, tam aksine, her geçen gün etraftaki tehlikelerin gittikçe arttığına tanık olmaktayız. Barış, unutulan bir deyim; savaş, beraber yaşanılan günlük bir olay olmak yolunda.Kendi ülkemizde, Türkiye'de durum çok farklı değil. Doğrudur, 60 küsur senedir savaş denen felaket sınırlarımızdan uzak kalmıştır ama, dört tarafı dostlarla çevrili, iç problemlerini halletmiş, tek davası olan ekonomik kalkınmanın sihirli heyecanını yeni yeni hissetmeye başlamış 1930ların Türkiyesi bugün ne kadar uzak bir hayal.Ne dünyadaki, ne Türkiye'deki bu gelişim dünden bugüne ortaya çıkmadı. Her şey,l. Dünya Savaşı sonunda, galip devletlerin dünyaya yerleştirmek istedikleri Versailles Sistemi ile başladı. Türkiye'nin iç ve dış meselelerinin tamamına yakın kısmı da Cumhuriyet kadar eskidir.Ne var ki, dünyada olduğu kadar, Türkiye'de de pek az kimse geçmiş günlerin olaylarını biliyor veya hatırlıyor. Bu bilmeyiş ve hatırlamayış bugünkü problemlerimizin çoğunu daha anlaşılmaz, daha içinden çıkılmaz gibi gösteriyor. Bundan da daha tehlikelisi, genç kuşaklar, bugünlere nasıl gelindiğini düşünmeden, yaşanan olayların, günlük hadiselermiş gibi halledilebileceği kanısına varabiliyorlar ve tarih tekerrür etmeye başlıyor.Bu kitap işte böyle bir eksikliği gidermek, dünyanın ve Türkiye'nin bugünlere nasıl geldiğini merak edenlere bir ışık tutmak için yazılmıştır.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.