Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Demokrasi Dönemecinde Üç Adam
Marka : Bilgi Yayınevi
Barkod : 9789754948486
Yazar : Cüneyt Arcayürek
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2001
Sayfa Sayısı : 480
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 20 X 0
Net Fiyatı : 14,81
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 16,00
KDVli Net Fiyatı : 16,00

Bu kitap, 'Cüneyt Arcayürek Anlatıyor: Büyüklere Masallar, Küçüklere Gerçekler' dii kitaplarının ilki. Bu dizi; 'Biz bu filmleri izlemiştik' diye konuşmaları, olası büyüklere 'masalları'; Öğretmeye meraklı genç nesillere yakın geçmişten izleyemedikleri kimi 'gerçekleri' aktarıyor. Arcayürek bu kitap dizisini hazırlamak için 3 yıla yakın bir süre çalışarak, yaklaşık 5600 daktilo sayfası yazdı. 14 yılı kapsayan dizinin ilk kitabı, 'Demokrasi Dönemecinde Üç Adam'; demokrasinin 1982'den sonraki evrimini, Evren-Özal-Demirel arasıdaki çatışmaları, bu insanlarla bağlantlı siyasal gelişmeleri, 'özel not, belge ve görüşmelerle' anlatıyor. C

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.