Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Nazım Hikmet
Marka : Anonim Yayıncılık
Barkod : 9786051004617
Yazar : Orhan Yorgancı
Editör : Elif Sönmezışık
Kapak Tasarımı : Ahmet Yanar
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2012
Sayfa Sayısı : 240
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 16 X 24 X 2
Net Fiyatı : 20,83
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 22,50
KDVli Net Fiyatı : 22,50

NAZIM HİKMETİN AĞZINDAN YAŞAM ÖYKÜSÜ...Memleketimi seviyorum:Çınarlarında kolan vurdum, hapishanelerinde yattım.Hiçbir şey gidermez iç sıkıntımı,Memleketimin şarkıları ve tütünü gibi.1902'de doğdum,Doğduğum şehre dönmedim bir daha,Geriye dönmeyi sevmem,Üç yaşında Halep'te paşa torunluğu ettim.Ve on dördümden beri şairlik ederim. Kimi insanlar otların, kimi insan balıkların çeşidini bilir, Ben ayrılıkların.Kimi insan ezbere sayar yıldızların adını, *Ben hasretlerin.Hapislerde de yattım, büyük otellerde de, Açlık çektim açlık grevi içinde ve tatmadığım yemek yok gibidir.Otuzumda asılmamı istediler,Kırk sekizimde Barış madalyasının bana verilmesini,Verdilerde.İçtim ama akşamcı olmadım,Hep alnımın teriyle çıkardım ekmek paramı, ne mutlu bana.Başkasının hesabına utandım yalan söyledim,Yalan söyledim, başkasını üzmemek için,Ama durup dururken de yalan söyledim,Bindim trene, uçağa, otomobile,Çoğunluk binemiyor.Operaya gittim,Çoğunluk gidemiyor, adını bile duymamış operanın.Çoğunluğun gittiği kimi yerlere de ben gitmedim, 1921 'den beri.Camiye, kiliseye, tapınağa, havraya, büyücüye.Ama kahve falına baktırdığım oldu.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.