Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Kan Baronlarıyla Müzakere Sanatı
Marka : Andaç Yayınları
Barkod : 9786054745371
Yazar : Tuncer Günay
Kapak Tasarımı : İlker Şentürklü
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2013
Sayfa Sayısı : 463
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 3
Net Fiyatı : 12,04
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 13,00
KDVli Net Fiyatı : 13,00

Siz çok umut bağladığınız o müzakereleri yapmaya devam edebilirsiniz. Yalnız sakın unutmayın, boğazlarına kadar kana batmış olan, akıl ve ruh sağlıklarının yerinde olup olmadığt muğlak terör baronlarıyla müzakere masasına oturmak epey sancılı bir gaz yapar ki, şayet tedavisini yapamazsınız bu gaz bünyeye çok zarar verebilir. *Yüce Tanrımızdan tek şey diliyoruz;Yüce Rabbimiz; ne olur bu kitaptaki tüm tezlerimizi ve tahminlerimizi boşa çıkar. Sayınların Sayını (!) Apo Hazretleri hakkında ve onun barış getireceği hususunda yanıldığımız gerçeğini suratımıza çarp. Bu yanılmanın utancıyla dolaşmaya biz razıyız Yüce Rabbim... Yeter ki, devlet büyüklerimiz ve müzakerecilerimiz yanıl-masınlar. Zira çok tabiidir ki, biz yanılırsak sadece biz yanarız ama onla yanılırsa tüm ülke yanar.Acizane tavsiyem; bu kitabı okumadan imralı'daki kan baro-nuyla görüşmeler yapılmasın.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.