Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Din Birey ve Toplum
Marka : Akçağ Yayınları
Barkod : 9789753382038
Yazar : Şaban Ali Düzgün
Kapak Tasarımı : Kenan Bıyıklı
Baskı Sayısı : 2.Baskı
Basım Yılı : 2012
Sayfa Sayısı : 223
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 20 X 3
Net Fiyatı : 12,04
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 13,00
KDVli Net Fiyatı : 13,00

Dinler 50 yıl öncesiyle karşılaştırıldığında, hem bireyin hem de toplumun yaşamına daha etkin bir şekilde geri dönmüş bulunuyor. Dinlerin geri dönüşü, insanlık için hem iyi hem de kötü haber olabilir. Dinlerin doğrudan ya da dolaylı olarak sömürülmesinin yolu kapatılmazsa, dini hassasiyetleri görmezden gelen bir zihniyet insanlara hâkim olur ve böylece radikal tutumları tetiklerse, bu durumda dinlerin geri dönüşü kötü haberdir. Bunun aksine, insanların temel hak ve hürriyetlerini garanti altına alan, insanların haklarına yapılan tecavüzü ilahi iradeye yapılmış sayan, yerel değil evrensel ilkeleri dinin temel değerleri olarak kabul eden bir din algısı geliştirilirse, o zaman da dinlerin geri dönüşü iyi haberdir. İslam'ın rasyonel bir temele oturan ve insanın hem zihnine hem de kalbine hitap eden mesajının doğru anlaşılması, dinin iyi bir haber olarak önümüze ışık tutmasını mümkün kılacaktır.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.